Základné informácie

   Naša firma sa už niekoľko rokov zaoberá tvorením internetových stránok, prezentácií, a zároveň ich umiestňovaním na internete v sieti www (world wide web). Zameriavame sa hlavne na malé a stredné firmy, čomu je podriadená aj naša cenová politika, ktorá berie ohľad aj na dnešnú, nie práve najlepšiu hospodársku situáciu, takže sú naše služby jedny z najlacnejších na Slovensku...

Internet, to je budúcnosť...

   Internet predstavuje nový moderný prostriedok komunikácie a v súčasnosti už nie je žiadnym prepychom. Dnes zažíva obrovský "boom" a aj do budúcna je prognózovaný obrovský nárast jeho užívateľov. Archivuje gigantický rozsah informácií a prakticky zahrňuje ľubovolnú sféru ľudskej činnosti. Jeho užívatelia na ňom môžu slobodne hlásať svoje názory a vymieňať si medzi sebou ľubovolné informácie, aj keď  sú od seba vzdialení tisíce kilometrov, v priebehu niekoľkých sekúnd. Internet je prístupný každému, ale mnoho ľudí si pod týmto pojmom predstavuje niečo zložité a záhadné, pritom naučiť sa jeho základy je ľahké asi tak ako obsluha faxu, či kopírky.

   Je teda na vás, či sa rozhodnete dostať do kontaktu s okolitým svetom a ukázať ostatným, že aj vy viete ponúknuť svoje zaujímavé služby, či produkty. Internet sa čoskoro stane nutnosťou, prečo teda otáľať? Nenamýšľajte si že na pripojenie k internetu máte ešte dosť času, niektorí vaši konkurenti vás už určite predbehli. 

Prečo sa prezentovať na internete?

   Fakt, že firma ešte nemá vlastnú stránku na Internete sa začína čoraz viac považovať za určitú zaostalosť, a znamená tiež značné znevýhodnenie oproti konkurencii, ktorá veľmi jednoducho a pre všetkých internetových užívateľov aj veľmi pohodlne poskytuje všetky potrebné informácie o svojich službách. Dôvodov existuje nepreberné množstvo, skúsime Vám ich aspoň v stručnosti zhrnúť do niekoľkých bodov:

1.)

Stránka bude dostupná z každého miesta na svete, každučký deň v roku, 24 hodín denne..

2.)

Prezentácia a aj reklama na internete je oproti iným médiám (časopisy, tlač...) veľmi lacná a môže byť pravidelne aktualizovaná bez väčších nákladov. 

3.)

Vaša stránka bude navštevovaná z drvivej väčšiny skupinou ľudí s presne definovanou oblasťou záujmu, a bude tak poskytovať informácie hlavne tým, ktorí sa o danú oblasť zaujímajú.

4.)

Aj zákazníci / odberatelia, už pripojení na Internet, tento krok privítajú ako veľké pozitívum Vašej firmy, s ktorou budú môcť byť od danej chvíle v neustálom kontakte, budete im môcť poskytovať aktuálne cenníky, ktoré sa určite nestratia niekde v kope papierov na pracovnom stole, nehovoriac o tom, koľko prostriedkov ušetríte vďaka tomu, že ich už nemusíte rozposielať poštou.

5.)

Vaši zákazníci potrebujú aktuálne informácie o dianí vo vašej firme. Otázky typu "Majú plány do budúcnosti ?" "Pripravujú niečo nové" si kladú pri uvažovaní o perspektívach obchodu s Vašou firmou.

6.)

Určite ponúkate výborné produkty / služby a poznáte ich teda lepšie ako ktokoľvek iný. Poznáte rôzne finty a triky, ako ich čo najlepšie využiť, ako sa o ne starať alebo čo s nimi radšej nikdy nerobiť. Vaši zákazníci iste takéto informácie a podporu ocenia.

Prečo by som mal niekomu platiť, keď to zvládnem aj sám?

   Základy tvorenia web stránok zvládne takmer každý... Veď i literatúry, ktorá sa práve touto tématikou zaoberá, je viac než dosť. Takto vytvorené stránky však nemusia vyzerať veľmi lákavo a pravdepodobne odradia Vášho zákazníka prezerať si ju ďalej. Na to, aby spravil laik plnohodnotnú stránku, potrebuje okrem skúseností aj množstvo času a pevné nervy. Zverte preto túto prácu radšej odborníkom...

Viac o tvorbe www nájdete na stránkach nášho design štúdia www.wepdesign.sk

 

HOME | PSN | EPS | CCTV | HW&SW | WEBDESIGN | O NÁS

 

(c)2001 Artemis-Energyr s.r.o. , Wepman Design, All rights reserved. Opt. for 640x480+